Filc samoprzylepny Jest wytrzymałym, gęstym materiałem wykonanym z włókien igłowanych, stosowanym w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych oraz konstrukcyjnych, np. na legary jako taśma filcowa wygłuszająca. W zależności od gęstości i impregnacji, filc może mieć zróżnicowaną sztywność i twardość oraz grubość. Oferujemy filc w bardzo różnej formie: formie taśm, uszczelek wykrawanych według wzoru, w formie podkładek meblowych, taśm pod legary podłogowe lub mat wygłuszających. Sprawdza się jako element chroniący przed zadrapaniem i uszkodzeniem materiałów. Może także pełnić funkcję ochroną przy oklejaniu ostrych krawędzi. Sprawdza się jako element dystansujący, do izolacji termicznej, tłumienia drgań. Filc posiada bardzo dobre właściwości cieplne, akustyczne i wygłuszeniowe.

Siatka filtracyjna Zatrzymuje drobiny piachu, żwiru i mułu o różnych wielkościach. Wykorzystuje się ją jako filtry w studniach głębinowych, ochronie pomp przed zanieczyszczeniami Dobór konkretnego rodzaju siatki filtracyjnej ma duże znaczenie, ponieważ pozwala ona na uzyskanie właściwego poziomu filtracji w zależności od konkretnego medium oraz zanieczyszczeń, jakie należy z niego usunąć. 

Papier powlekany( woskowany) Papier woskowany/parafinowany dwustronnie i jednostronnie. Idealny do pakowania i zabezpieczania produktów, które wymagają skutecznej ochrony przed szkodliwym działaniem m.in. wilgoci. Może on także służyć do zatrzymania wewnątrz opakowania smarów pokrywających części maszyn. Dzięki powlekaniu parafiną staje się też bardziej wytrzymały. Papier do pakowania ma zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. W branży spożywczej sprawdza się jako papier przekładkowy oddzielający produkty lub poszczególne warstwy w pudełkach. Z kolei w lakiernictwie zabezpiecza niemalowane części pojazdów. Jest on dostępny w kolorze brązowym i białym, gładki. Na specjalne zamówienie Klienta możliwe jest wykonanie nadruku. Sprzedajemy go w rolkach lub arkuszach, których wielkość również może zostać dopasowana do wymagań klienta. Papier woskowany jest dostępny w wersji parafinowanej jednostronnie lub z dwóch stron.

Papier wypiekowy silikonowy w kolorze białym, gramatura 40g/m2. Obustronnie powlekany przeznaczony jest do pieczenia w piekarniku gazowym lub elektrycznym w temperaturze do 220 st. C oraz do mikrofalówki i mrożenia w zamrażarce. Dzięki zastosowaniu silikonu nie wymaga użycia tłuszczu, nie przykleja się i nie brudzi. Papier wykonany jest z wysokiej jakości celulozy. Podlega biodegradacji.