Folia ochronna UV Przeznaczona do zabezpieczania niemal każdej powierzchni. Może być stosowana do zabezpieczania parapetów wszelkiego rodzaju, przedmiotów ze stali, tworzywa, laminatów itp. Cienka warstwa kleju akrylowego pozwala folii na delikatne przyklejenie się do ochranianej powierzchni. Folią można zabezpieczać szyby okienne podczas remontu, schody itp. Co ważne po zerwaniu nie pozostawia kleju. Folia niebieska jest lekko przeźroczysta, nie zaciemnia pomieszczenia po oklejeniu okien. Odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zrywanie.

Folie malarskie W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór folii malarskich Ochrona mebli podczas remontu Ochrona przed deszczem Ochrona przed wilgocią Ochrona powierzchni: okna, drzwi, ściany Ochrona podłogi przed brudem, pyłem, kurzem, błotem

Folia budowlana Folia budowlana typ 200 to folia wykorzystywany do prac budowlanych, ogrodniczych. Folia idealnie naddaje się do zabezpieczania elewacji, podłóg, mebli w czasie budów oraz remontów.

Folie stretch Bardzo skuteczny i ekonomiczny artykuł do zabezpieczania paczek, palet podczas transportu. Folią stretch można skutecznie zabezpieczyć rzeczy przed wilgocią, kurzem, przemieszczaniem się podczas transportu. Posiadamy w ofercie różnego rodzaje folii stretch w różnych konfiguracjach. Konfekcjonujemy zarówno folię stretch mini-wrap, folie stretch ręczne oraz maszynowe czarne, transparentne. Nasz park maszyn pozwala na wykonanie dowolnego rozmiaru folii, pod wzgledem szerokości, długości, rozmiaru gilz . Firma Paper-tech współpracuje z wieloma producentami folii co pozwala na uzyskanie korzystnych cen na produkt. W naszej ofercie znajdziesz również dyspensery do folii stretch

Folie bąbelkowe Można użyć ją nie tylko do owinięcia wysyłanych przedmiotów, ale i wypełnienia pustych przestrzeni w paczce. Co ważne, folia bąbelkowa jest bardzo lekka i nie wpływa na koszty wysyłki chronionych za jej pomocą paczek. Za pomocą folii bąbelkowej zabezpieczysz zarówno małe, jak i większe przedmioty. W przypadku lekkich produktów zastosuj folię 2-warstwową, a przy cięższych – 3-warstwową. Natomiast do wysyłki elektroniki, w tym: telewizorów, komputerów, sprzętu audio, podzespołów i innych akcesoriów elektronicznych, wybierz folię bąbelkową w wersji antystatycznej. Folia bąbelkowa jako zabezpieczenie na czas remontu i przeprowadzki.Nasza folia pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć mieszkanie na czas remontu. Folia nie przepuszcza wilgoci ani pyłu, gwarantuje też bezpieczny transport mebli, ceramiki czy lamp.Właściwości izolacyjne sprawiają, że folia bąbelkowa jest często wykorzystywana do termoizolacji ścian i dachów. Dzięki niej opór cieplny materiału wzrasta, a energia jest odbijana, a nie pochłaniania.

Ostrzegawcza Folia kablowa Znakowanie podziemnych sieci elektroenergetycznych jest obowiązkowe i szczególnie ważne ze względów bezpieczeństwa. Ewentualne uszkodzenie kabla mogłoby spowodować nie tylko straty gospodarcze, ale także zagrożenie dla życia ludzi, dlatego nad każdą trasą kabla (niekiedy także pod kablem), na całej jej długości musi być ułożona folia kablowa. Kolor niebieski przeznaczona do znakowania tras kabli elektroenergetycznych o napięciu do 1kV lub do oznaczania wodociągów. Kolor pomarańczowy to folia kablowa telekomunikacyjna. Kolor żółty do oznakowania sieci gazowych.