Taśmy pakowe PCV Najczęściej używane taśmy w domu i przemyśle! Pozwalają na mocne zaklejenie kartonów, oznaczenie zawartości przesyłki, reklamę firmy. Ponadto taśmy pakowe ostrzegają o przesyłce łatwej do zniszczenia, jak np. szkło lub porcelana. Oferujemy bardzo mocne taśmy oparte na kleju Solvent, który od pierwszej chwili oferuje mocną przylepność. Dużą zaletą oferowanych produktów jest dobre sprawdzanie się w niskich temperaturach. Zapraszamy do zakupu w Paper-Tech!

Taśmy polipropylenowe Taśme wykorzystuje się do opinania lekkich paczek, a także cięższych ładunków na paletach. Do pakowania towarów można użyć urządzeń automatycznych oraz narzędzi ręcznych. Element spinany jest za pomocą specjalnych spinek drucianych, blaszanych i plastikowych albo poprzez zgrzewanie. Taśmy PP mają także szerokie zastosowanie w przemyśle: opakowaniowym: do ręcznego i maszynowego pakowania ładunków i do ich paletowania, drzewnym: do pakowania parkietów drewnianych, meblarskim: do pakowania elementów meblowych, brukarskim i kamieniarskim: do pakowania kostek brukowych, płytek ceramicznych i kamienia, papierniczym: do wiązania arkuszy, kartonów i tektury, jako surowiec do produkcji mat.

Taśmy papierowe KRAFT to ekologiczna taśma. Wykorzystywana do pakowania zarówno ręcznego, jak i automatycznego stanowi łatwy, skuteczny i ekologiczny sposób na zabezpieczenie przesyłek do transportu. Taśma papierowa jest uniwersalna, a przy tym niezawodna dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i kauczukowego kleju. Nasza brązowa taśma pakowa przyda się w każdej firmie, która realizuje wysyłki w kartonach czy też kopertach. Ma bardzo dobrą przyczepność .

Taśmy papierowe podgumowane aktywowane wodą Taśmy papierowe podgumowane znajdują zastosowanie w branży handlowej, przemysłowej, spożywczej, produkcyjnej, transportowej. Wszędzie tam, gdzie przydatne jest mocne połączenie opakowań tekturowych, możesz wykorzystać z powodzeniem taśmy podgumowane. Taśmy są bardzo wytrzymałe, odporne na wilgoć oraz zmienne temperatury, co gwarantuje bezpieczeństwo przewozu nawet dla przesyłek międzynarodowych. Papier powlekany jest najczęściej klejem skrobiowym, który zostaje aktywowany zaraz po zetknięciu się z wodą. Jest to taśma jednostronnie klejąca.

Taśmy wzmacniane włóknem szklanym Taśma samoprzylepna o bardzo dużej wytrzymałości na rozdarcie wzdłużne dzięki wzmocnieniom z włókien szklanych. Nośnik: Polipropylen (PP). Kolor: bezbarwny. Rodzaj kleju: Hot melt (bardzo dobra kleistość). Zastosowanie: wiązkowanie kabli, stabilizowanie ładunku, spinanie ciężkich elementów.