Dyspenser taśmy pakowej  do 50mm SIAT  Urządzenie przystosowane jest do podawania taśm klejących o szerokości do 50mm. Cechy produktu: Nowy dyspenser do tasmy pakowej Maksymalna średnica zewnętrzna rolki taśmy: 140 mm .Metalowe ząbki. Ergonomiczna rękojeść. Dyspenser do taśmy 9mm-50mm Jest to bardzo praktyczny stołowy dyspenser do taśmy pakowej, jego zaleta jest możliwość używania jednorazowo dwóch rodzaj taśmy, np dwóch kolorów do wyboru.
Dwie taśmy są możliwe przy stosowaniu taśmy do 25mm.

Dyspenser do taśmy, zaklejarka H11 CP Pasuje do taśm o szerokości 50 mm i węższych Posiada metalowe ząbki ułatwiające przerywanie taśmy Pomocny przy oklejaniu paczek taśmą pakową Wyposażony w regulację naciągu taśmy oraz hamulec. Solidne wykonanie Idealny przy pracy w magazynach i biurach. Dyspenser h11 cp jest lekkim dyspenserem o mocnej konstrukcji.
Tworzywo z którego został wykonany jest elastyczne i wytrzymałe na upadki.
Maksymalna długość taśmy na rolce to 132m
Dyspenser h11 cp posiada regulację napięcia taśmy.

Dyspenser mini-wrap 140mm Srednica tulei Minirap: 38 mm, Długość rolki Minirap: do 15 cm

Dyspenser do folii stretch Dyspenser został stworzony w celu łatwego i szybkiego naciągania folii stretch. Prosty i skuteczny montaż na rolce, który ułatwia pracę podczas pakowania przesyłek, a także ochroni nasze dłonie przed uszkodzeniem. Uchwyt pasuje zarówno do dużych jak i małych rolek folii stretch.

Dyspenser “SZWED” 75mm Dyspenser do taśm pakowych “Szwed” to niezastąpione narzędzie w pracy, która wymaga dużej precyzji i jednocześnie szybkiego działania. Dyspenser zbudowany jest z metalu (korpus) i wysokiej jakości plastiku (uchwyt). Obsługuje taśmy o szerokości 75 mm. To małe narzędzie znacznie poprawi jakość pracy w biurze, magazynie, sklepie internetowym, hurtowni czy fabryce. Dyspenser do taśm pakowych “Szwed” jest łatwy w użyciu i praktyczny.

Dyspenser “SZWED” 50mm jest przystosowany do taśmy o szerokości do 50mm.Odpowiednio wyprofilowany uchwyt oraz regulowany hamulec zapewniają łatwe i ergonomiczne użytkowanie.Chowane ostrze. Szerokość taśmy: do 50 mmMaks szerokość tulei: 76 mm. Materiał wykonania: Metal

Dyspenser do zaklejania woreczków
Solidnie wykonany dyspenser do taśmy pakowej 9mm-12mm, służący do szczelnego zaklejania woreczków.
Stołowy dyspenser do taśmy pakowej odcina taśmę zaklejającą woreczek oraz końcówkę woreczka.
Urządzenie może zostać przykręcone do stołu( posiada otwory na wkręty), jest tez wyposażone w podkładki antypoślizgowe

Dyspenser do taśmy pakowej H14 typu “holender”
Dyspenser h14 jest dużym dyspenserem o mocnej konstrukcji przeznaczonym do taśmy pakowej 50mm.
Cała konstrukcja dyspensera jest metalowa, rękojeść wykonana została z wytrzymałego plastiku pokrytego gumą dla lepszego uchwytu.
Dyspenser h14 posiada regulację napięcia taśmy.
Nóż dyspensera wysuwa się w momencie odcinania taśmy, przez co jest bardzo bezpieczny dla operatora, podczas upadku nóż nie jest narażony na uszkodzenie.

Dyspenser / odwijarka do folii Stretch  SP50 Średnica tulei: 50mm ,Szerokość rolki: od 300mm do 500mm