Taśmy akustyczne Wykonane z wysokiej jakości elastycznej pianki polietylenowej o strukturze zamkniętych komórek. Taśmy dobrze przylegają do powierzchni. Z uwagi na bardzo dobre właściwości izolacyjne oraz wygłuszające jest materiałem z powodzeniem wykorzystywanym przy instalacji systemów lekkiej zabudowy. Taśmy podnoszą izolację-zapobiegają powstaniu pęknięć. Pianka nie chłonie wody i izoluje ciepło. Taśmy posiada bardzo niską para-przepuszczalność, a warstwa kleju umożliwia bardzo łatwy montaż i wygodę pracy. Taśmy również wykorzystywana jest przy montażu instalacji wentylacyjnych do łączenia i uszczelniania metalowych elementów.

Taśmy tynkarskie Bardzo wszechstronne taśmy budowlane. Znajdują zastosowanie przy odcinaniu tynków, sklejaniu folii ochronnej, zabezpieczaniu drzwi, okien. Taśmy można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Taśmy bardzo elastyczne oraz łatwe w przerywaniu w dłoniach.

Taśmy antyrysowe Wykonane z włókna szklanego służą do maskowania pęknięć pojawiających się na płytach gipsowo-kartonowych. Taśmy służy do ochrony powierzchni przed zarysowaniem, uszkodzeniem, a także przed zanieczyszczeniem. Są stosowane przede wszystkim podczas prac remontowych, malarskich lub innych prac budowlanych. Przykleja się je na miejsca, które wymagają ochrony przed zarysowaniem lub zabrudzeniem, takie jak np. listwy przypodłogowe, progi, ściany, drzwi, meble, itp. Taśmy nie pozostawiają śladów kleju ani po usunięciu, ani po dłuższym czasie użytkowania.

Taśmy malarskie papierowe Wysokiej jakości taśmy, które pozwalają na precyzyjne malowanie i ochronę powierzchni przed farbą, lakierem i innymi substancjami chemicznymi. Charakteryzują się odpornością na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, bez ryzyka utraty swoich właściwości. Ich kolor niebieski umożliwia łatwe odróżnienie od innych taśm i pozwala na kontrolowanie procesu malowania. Taśmy malarskie papierowe UV niebieskie są łatwe w użyciu i idealnie przylegają do różnych powierzchni, dzięki czemu umożliwiają tworzenie ostro odgraniczonych linii oraz chronią powierzchnie przed zabrudzeniami.

Taśmy łaczeniowe do płyt GK Taśma łączeniowa głównie służy do łączenia płyt kartonowo-gipsowych tak aby powstałe szczeliny podczas stawiania ścian działowych zostały zakryte, świetnie sprawdzi się też przy maskowaniu dziur, ubytków w tynkach i płytach na ścianie oraz suficie.

Taśmy papierowe z wkładką aluminiową Odporna na korozję, Idealna dla naroży o dowolnym kącie Elastyczna taśma papierowa, zbrojona podwójnym stalowym pasem powlekanym warstwą aluminium. Paski gwarantują trwałość wykonanych narożników, a felcowanie w środkowej części ułatwia prawidłowy montaż. Wykazuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i na rozrywanie. Taśma przeznaczona jest do zabezpieczania zewnętrznych i wewnętrznych narożników ścian gipsowo-kartonowych. Umożliwia wykańczanie łuków oraz ostrych narożników o dowolnym kącie. Taśma świetnie nadaje się również do łączeń płaskich płyt g-k. Materiał: Taśma papierowa zbrojona podwójnym stalowym pasem powlekanym warstwą aluminium, felcowana w środkowej części do zabezpieczania zewnętrznych i wewnętrznych narożników ścian gipsowo-kartonowych oraz łuków.

Taśma akustyczna FILCOWA 3mm 15m do profili 30mm .Filc idealnie naddaje się do suchej zabudowy. Jest to produkt wysokiej jakości. Stanowczo lepiej tłumi drgania niż tradycyjna taśma akustyczna.